• s1.jpg
  • s2.jpg
  • s3.jpg
  • s4.jpg
  • s5.jpg

Rezerwacja Online

Facebook

rodzinne wakacje nad jeziorem

Sylwester w Puszczy Drawskiej

Rezydencja

Zapraszamy do Rezydencji, położonej w środku lasu nad jeziorem, na terenie Puszczy Drawskiej. Idealne miejsce do wypoczynku dla osób szukających ciszy, spokoju, bliskości z przyrodą. Szczególnie serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi, na które czeka tutaj wiele atrakcji. Nasz  spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Zapewniamy noclegi o różnym standardzie.

Doskonale wiemy, że ślub i wesele należą niewątpliwie do najważniejszych wydarzeń w życiu. Zadbamy o specjalną oprawę i o niezapomniane piękne wspomnienia .
Wesele to nie tylko menu, pięknie zaaranżowane stoły, wysokiej klasy sprzęt i genialny wodzirej. To także bajkowe sale ślubne oraz urokliwe miejsce w lesie nad brzegiem jeziora, dające Gościom relaks i odpoczynek, a Młodej Parze piękny plener do zdjęć.

Nasze wieloletnie doświadczenie i profesjonalna obsługa sprawiają, że jest to wymarzone miejsce na organizację przyjęć weselnych. Wynajmując nasze sale weselne macie pewność, że są one zawsze perfekcyjnie przygotowane na przyjęcie Pary Młodej i jej Gości. Dbamy o wystrój sal i stołów. Przygotowujemy dekoracje kwiatowe, świece. Niewątpliwie naszym atutem jest wyśmienita kuchnia, która od lat urzeka podniebienia naszych Gości. Zapewnimy również Gościom nocleg w przytulnym hotelu pełen. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych i dzięki uwadze jaką przykładamy do organizacji przyjęcia weselnego, sprawiamy aby ten najważniejszy dzień w życiu Młodej Pary, pozostał w pamięci jako niezapomniana, piękna i wyjątkowa chwila.
Więcej informacji znajdą Państwo klikając TUTAJ

Rezydencja - noclegi nad jeziorem

Wirtualny spacer

wypoczynek nad jeziorem wielkopolska